Antyplagiat


Sprawdzanie prac antyplagiatem nie kojarzy się nam z czymś przyjemnym, ale wbrew pozorom jest to pomoc aby nasz tekst, zdanie, praca pisemna stała na wyższym jakościowo poziomie. Właśnie, dlatego udostępniamy pierwszy w Polsce profesjonalny antyplagiat, który podbił zagraniczne rynki. Dzięki niemu sprawdzisz dosłownie każdy teksty bez jakiegokolwiek limitu w bardzo krótkim czasie. Jeśli masz ich kilka, to nie problem, możesz sprawdzić je wszystkie na raz. Nasz system program antyplagiatowy dodaje pełny raport ze swojego sprawozdania, ilość fragmentów, które są plagiatem, procent unikalności tekstu i wiele innych szczegółowych danych. Program działa na każdym systemie operacyjnym. Nie musisz przepisywać żadnych kodów z obrazka, nawet przy dużych ilościach zdań, ponieważ program zrobi to automatycznie. Program nie posiada absolutnie żadnych ograniczeń co do jego użytkowania, możesz go używać bez przerwy wielokrotnie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nie wysyła on żadnych Twoich tekstów do bazy danych a tym bardziej nie zapisuje ich. Masz gwarancję 100% prywatności. Nasz system antyplagiatowy jest w języku polskim a jego obsługa jest banalnie prosta. Ciekawym zastosowaniem jest wgranie całego pliku do naszego programu. Nie musisz kopiować tekstu z notatnika czy worda, wystarczy tylko wgrać plik. Program sam w sobie spełnia wszystkie wymagania, które mu postawimy a na dodatek jest całkowicie darmowy i nie posiada żadnych limitów. Staramy się go ciągle rozwijać aby podołać stale rosnącym wymaganiom na europejskich rynkach. Nasza konkurencja nie da Ci tyle możliwości co nasz produkt. Nasz antyplagiat jest bezawaryjny. W żaden sposób się nie zawiesza ani nie występują jakiekolwiek błędy podczas jego użytkowania. Testowany na grupie kilkudziesięciu ekspertów w Brukseli zdobył on 10/10 pkt. w trzech kategoriach: funkcjonalność, bezpieczeństwo, obsługa. Jest to ważny argument przemawiający za tym aby skorzystać z naszego antyplagiatu, ponieważ profesjonalizm to cecha największych firm i liderów branży. Na dole możesz zobaczyć screena z jego głównego okienka. Jak można zauważyć jest on łatwy w obsłudze, intuicyjne menu i polski język to dwa największe atuty użytkowania w prosty sposób antyplagiatu.

antyplagiat-plagiat24-pl

Jakie prace możesz sprawdzić naszym programem? Dosłownie wszystkie: prace licencjackie, magisterskie, doktoranckie, inżynierskie, dyplomowe, wypracowania, rozprawki, strzeszczenia a nawet teksty SEO.  Już nie musisz obawiać się, że ktoś posądzi Cię o plagiat, z naszym programem unikniesz nieprzyjemnych sytuacji a może nawet uchroni Cię od poważniejszych kłopotów ( czego Ci nie życzymy). Należy również dodać, że system antyplagiatowy nie posiada żadnej licencji, nie musisz się martwić, że za kilka dni nie będziesz mógł skorzystać z programu, ponieważ jest on całkowicie darmowy i stale aktualizowany a Twoje teksty nie są nigdzie zapisywane ani wysyłane. Prosto, szybko i anonimowo sprawdzisz każdy swój tekst. Nasz program posiada największą bazę porównywawczą w Polsce i za granicą, dzięki temu będziesz mógł sprawdzić tekst nie tylko po polsku, ale i w kilku innych językach europejskich. Cały program oparty jest na najszybszym algorytmie Hornet. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim i stale rozwijany produkt, udostępniony już dla ponad 10mln użytkowników pokazuje, że nasz antyplagiat online stoi na wysokim poziomie zarówno w Polsce jak i na europejskich salonach. W 2014r. uzyskaliśmy status „Rzetelna firma” po przebojowym wejściu w Polski rynek, co dało nam miano lidera branży. Stale podnosimy poziom antyplagiatu, dlatego często robimy aktualizacje, które są wykonywane w sposób automatyczny. Jeśli jesteś studentem, pracownikiem naukowym czy zajmujesz się pisaniem tekstów SEO czy innych, musisz skorzystać z naszego produktu a dzięki temu Twoja praca, wysiłek nie pójdą na marne. Nikt nie zarzuci Twojej pracy plagiat. W każdej chwili możesz się sprawdzić a następnie wprowadzić poprawki w tekst, który już się gdzieś powtórzył. To zdarza się każdemu, codziennie i nie jest to rzeczą nienormalną, dlatego zachęcamy Cię do ściągnięcia całkowicie za darmo naszego produktu i przetestowania go na własnej skórze. Możemy Cię zapewnić, że nie będziesz żałować z użytkowania, ponieważ nasz system antyplagiatowy. W łatwy szybki sposób sprawdzisz dosłownie każdy tekst i nie tylko w rodzimym języku, ale i w kilku innych europejskich. Jesteśmy przekonani, że na jednym użyciu naszego programu się nie zakończy, ponieważ nasz system antyplagiatowy jest dopracowany w każdym szczególe i użytkownik, który go ściągnie i włączy, zostanie z nim na dłużej ze względu na jego profesjonalizm i wielką przydatność podczas pisania wszelakich tekstów a wszystko to dostaniesz całkowicie za darmo. Zapraszamy Cię do odwiedzenia zakładki „O nas” gdzie znajdziesz informacje na temat naszej firmy oraz do kontaktu, który znajdziesz w zakładce „Kontakt” . Na dole pod przyciskiem „Download” znajdziesz link do ściągnięcia antyplagiatu:

download-antyplagiat-plagiat24-pl

P.S Chcesz nam podziękować za darmowe udostępnienie programu i wkład włożony w ciągłe aktualizowanie antyplagiatu? Udostępnij naszą stronę na innym portalu :).